Yiğit Medikal & Ortopedi

Yiğit Medikal Ticaret olarak tecrübeli kadromuzla, kişiye özel çözümlerimiz ve insanı odağına alan yaklaşımımızla hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Varis ve Ödem Çorapları

En seçkin markaların varis çorapları, lenf ödem ürünleri hasta ihtiyacı belirlenerek hazır veya özel yapım olarak tasarlanıp hasta kullanımına sunulur.Ürünlerin kalitesi, malzeme seçimi ve tasarımı da hastaların tedavi süreçlerini etkileyebilir. Bu nedenle, uzmanlık ve deneyim gerektiren bir alandır.

Fizik Tedavi Ürünleri

Kaliteli fizik tedavi ürünleri, tedavi sürecinde etkinliği artırırken güvenliği de sağlar.

Fizik tedavinin amacı olan hareket kabiliyetini artırma, ağrıları hafifletme ve yaşam kalitesini yükseltme hedefine ulaşmak için gerekli tüm ürünleri seçkin marka seçenekleri ve uygun fiyat alternatifleri ile değerli hastalarımızın hizmetine sunarız.

Özel Ölçü Tabanlık

Gelişmiş teknoloji sayesinde, yürüme ve basış analizi yaparak her hastanın benzersiz ihtiyaçlarını belirliyoruz. Hasta memnuniyetini her şeyden önde tutarak, günlük yaşamınızı daha konforlu ve sağlıklı hale getirmek amacıyla sizlere en iyi çözümü sunuyoruz.

Ortopedi Ürünleri

Uzman kadromuz ve geniş ürün yelpazemizle, ortopedi alanında önde gelen markaların seçkin ürünlerini sunuyoruz. 

Hastalarımızın ihtiyaçlarına uygun en kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla ulaştırmayı hedefliyoruz. Sağlığınıza değer veren bir ekibin parçası olarak, en iyi tedavi ve destek ürünlerine erişiminizi kolaylaştırıyoruz. 

Markalarımız

İletişim

📍

19 Mayıs Mh. Bayar Cd. Okur Sk. Yeşilyurt Apt. No.22 D.1 Kozyatağı Kadıköy/İstanbul

Anlaşmalı Kurumlar

Neden Biz

Tutkulu

Sağlığınız bizim için bir tutku. Sizin ihtiyaçlarınızı anlıyor ve en uygun çözümleri sunarak sağlığınızı destekliyoruz.

Profesyonel

Uzman ekibimizle profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sağlık alanındaki uzmanlığımızı, ihtiyaçlarınıza yönelik özelleştirilmiş çözümlerle birleştirerek size en kaliteli deneyimi sunuyoruz.

Satış Sonrası Destek

Satıştan sonra da sizinle birlikteyiz. Sağlığınız bizim önceliğimiz olduğu için size uzun vadeli destek sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olduğunda, profesyonel ekibimiz sizin için burada.

Scroll to Top
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?