Kurumsal

Yiğit Medikal Ticaret, genç, dinamik ve yeni kurulmuş bir şirkettir. 

2010 yılı Nisan ayı itibariyle faaliyetlerine başlayan Yiğit Medikal Ticaret, ortaklık yapısı göz önüne alındığında 25 yıllık bir medikal tecrübeyi temsil etmektedir.

Deneyimli ve yaratıcı bir kadro ile faaliyetlerine devam eden şirketimiz, bayiiliğini yaptığı markaların ürünlerinin dağıtım, satış ve pazarlama aktivitelerini yüksek müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak gerçekleştirmektedir. Sektörün ihtiyaçlarını ve beklentilerini en akılcı ve en doğru şekilde analiz ederek satış ve pazarlama politikalarımızı bu çatı altında oluşturmaya çalışmaktayız.

Önceliğimiz, sektör birikimimiz ve tecrübemizle ürünlerimizi doğru, etik  kazan-kazan  ilişkisinin doğurduğu felsefeyle değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Temsil ettiğimiz markaların, konusunda lider konumda olan şirketleri ile çalışmalarımız karşılıklı memnuniyet ve işbirliği çerçevesinde devam etmektedir. İthal ürünlerimizin menşeini ağırlıklı olarak Almanya, İsviçre, Amerika, İtalya ve uzak doğu ülkeleri oluşturmaktadır.

Vizyonumuz, medikal ürünlerin kullanımı, erken ve modern tedavi (yeni yöntemler) bilincinin tüm kesimlerce benimsenmesi,

Misyonumuz ise, kaliteli ve güvenilir ürün anlayışıyla yüksek müşteri memnuniyetinin kesintisiz sağlanmasıdır.

Temsil ettiğimiz tüm marka ve ürünlerimizle tüm beklentileri gerçekleştirecek niteliklere sahip bulunmaktadır.

Türkiye’de temsilciliğini yaptığımız firma ve ürün profiline yönelik detaylı bilgileri sunmaktan gurur duyarız.

Scroll to Top
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?